Jak wygląda egzamin ze znajomości Agile pm foundation?

person writing on white notebook

Scrum szkolenia oraz Agile project management szkolenie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, głównie dlatego, że tak zwane projektowanie zwinne jest bardzo popularne i wykorzystywane przez wiele firm. Aby móc jednak korzystać z jego dobrodziejstw, konieczna jest znajomość zasad metodyki Agile.

Musimy również wiedzieć co nam ona daje. Jeśli chcemy zawodowo powiązać się z Agile, musimy posiadać również odpowiednie ku temu wykształcenie. Wiele osób jest więc zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu z metodyki Agile PM foundation, który uzyskać możemy podczas Agile szkolenia.

Niestety, nie każdemu się to uda. Aby móc cieszyć się uzyskanym certyfikatem należy najpierw zdać egzamin. Agile PM practitioner egzamin nie należy zaś do najłatwiejszych. Na szczęście egzamin poprzedza szkolenie, które w bardzo szczegółowy sposób traktuje o poszczególnych metodach programowania zwinnego.

Szkolenie Agile Foundation Warszawa są szczególnie godne uwagi, bo kursy w dużych miastach mają to do siebie, że są prowadzone przez profesjonalistów. Zazwyczaj posiadamy również bardzo szeroką ofertę szkoleń w dużych i prężnie rozwijających się miastach. Mowa tu nie tylko o wspomnianej wyżej Warszawie, ale również o Wrocławiu czy Krakowie.

Nie ulega wątpliwości, że dobrze byłoby zainteresować się szkoleniami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej, jeżeli jest tylko taka możliwość. Za udział w szkoleniach dofinasowanych ze środków unijnych nie będziemy musieli ponosić wszystkich kosztów, co jest niewątpliwym atutem takowych szkoleń.

Warto zaznaczyć, że zarówno szkolenia SCRUM jak i Agile powinny być prowadzone w atmosferze przyjaznej uczestnikom szkolenia. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z usług konkretnej firmy, dobrze jest poznać metody szkoleniowe, które ona stosuje.

Zwracajmy uwagę także na to czy na stronie są zawarte informacje dotyczące tego jak wygląda egzamin ze znajomości Agile. Zazwyczaj trwa on 40 minut i składa się z 50 pytań jednokrotnego wyboru. Jeżeli odpowiemy na minimum połowę pytań, wynik egzaminu jest pozytywny.

Więcej o szkoleniach z Agile: https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/zarzadzanie-projektami-2/zp-agile-project-management-foundation